Енергоплан – огляд

Звітність

Енергоплан включає в себе багато різноманітних звітів у вигляді таблиць, діаграм та графіків. Кожен звіт ретельно продуманий та завжди відображає об’єктивну та достовірну інформацію для прийняття оптимальних управлінських рішень.
Звіти дозволяють швидко оцінити, зрозуміти і порівняти споживання, є зрозумілими для керівництва, енергоменеджерів та пересічних користувачів будівель.

Ви можете аналізувати інформацію, як з рахунків за енергію, так і використовуючи покази лічильників. Звіти дозволяють аналізувати інформацію за будь-який період (день, тиждень, місяць, рік), а також у розрізі галузі, організації, будівлі та окремих лічильників.

Найважливіші із звітів дозволять Вам:

  • визначити ефективність використання енергії у будівлях та порівняти їх між собою (приклад)
  • проаналізувати споживання усіх ресурсів будівлі (приклад)
  • порівняти споживання організації та будівлі за будь-який період (приклад)
  • ідентифікувати різкі зміни динаміки споживання енергоресурсів (приклад)
  • скласти рейтинг будівель для проведення енергетичного аудиту (приклад)
  • оцінити вплив погодних умов на споживання енергії (приклад)
  • проконтролювати дотримання лімітів та багато іншого

Окремий набір звітів дозволить проконтролювати процес та своєчасність збору показів.
При необхідності Ви маєте можливість експортувати звіти у різноманітні формати (Excel, Word, PDF) для подальшого аналізу.

Звіти програми Енергоплан стануть центром для прийняття рішень у процесі управління енергією та покривають усі можливі потреби системи енергоменеджменту.

Приклад звіту 1 Приклад звіту 2 Приклад звіту 3

Онлайн збір даних

Збір даних показів лічильників онлайн дозволяє набагато швидше вносити інформацію про споживання без вставлення додаткових програм.

Усе, що потрібно для отримання актуальних даних це доступ до мережі Інтернет.
Онлайн сторінка для вводу даних є дуже простою у використанні та не вимагає додаткових знань для введення даних, що робить збір даних набагато швидшим.

Ви можете використовувати смартфон або планшет для внесення нових показів.

Онлайн збір даних

Простий збір даних

Процес збору інформації дуже простий – зручна навігація та дружній інтерфейс форм, які попереджують введення невірних даних робить внесення інформації у систему безпробленим.

Під час додавання нових показів лічильників користувач одразу може виявити понаднормове споживання ресурсів, таким чином виявлення та реагування на нештатні ситуації скорочується в рази.

Онлайн збір даних

Проста навігація

Усі об’єкти моніторингу зручно організовані у вигляді дерева, проста та зручна навігація дозволить Вам знайти будь-яку необхідну інформацію.

З першого погляду можна швидко зрозуміти структуру об’єктів енергоменеджменту, а також основну інформацію про те, як використовуються ресурси.

Доступ користувачів до будівель та організацій у дереві навігації можна обмежити для кожного користувача.

Навігація

Управління користувачами

Системи енергомоніторингу можуть бути складними і часто включають у себе взаємодію між багатьма людьми. З Енергопланом Ви зможете обмежити доступ до інформації та визначити дії що доступні для користувачів.

Для прикладу, Ви можете обмежити доступ користувача до окремої організації, за яку відповідає цей користувач та заборонити редагувати історичну інформацію про споживання.

Адміністратор системи має можливість надати/обмежити права користувачів на будь-яку із функцій взаємодії із даними.

Управління користувачами